Blog

love is in the air...
18 lip

love is in the air...

Byliśmy tam...

Fotograficznie i filmowo...

To był piękny, upalny dzień, a powietrzu czuć było tylko miłość…
Miłość Anety i Doriana…
Rozpoczęliśmy tradycyjnie od reportażu z przygotowań Państwa Młodych. Nasza ekipa dwoiła się i troiła by złapać jak najlepsze filmowe i fotograficzne kadry.
Było miło, sympatycznie i wesoło jak to zawsze z nami bywa :) Nie zabrakło zabawnych momentów co z pewnością rozładowało emocje, które zawsze towarzyszą temu pięknemu wydarzeniu.


   

Ceremonia ślubna odbyła się małym kościółku w Sompolnie  było klimatycznie i przepięknie. Wspaniałe ślubne dekoracje w kolorach zieleni, złota i bieli idealnie oddawały klimat magicznych chwil.

 
 
Sala, w której odbywało się przyjęcie weselne również udekorowana została dodatkami w tym samych stylu. Był pierwszy taniec, oczepiny ale przecież to właśnie zabawa jest najważniejsza, której tej nocy nie zabrakło :) Nasze Magiczne Lustro, występując w roli atrakcji, zabawiało śmiesznymi pamiątkowymi fotkami, a weselnym tańcom nie było końca, co staraliśmy się uchwycić filmowo i fotograficznie.Każde przyjęcie weselne jest inne i nigdy nie ma dwóch tych samych chwil, momentów, dlatego staramy się jak najlepiej łapać je, żebyście potem mogli do nich wrócić…
Anecie i Dorianowi życzymy samych szczęśliwych chwil…

poprzedni wpis


Inne wpisy

Bal Dobroczynny dla Szkoły Zakątek...
2 lut

Bal Dobroczynny dla Szkoły Zakątek...

I w tym roku nie mogło nas tam zabraknąć....

czytaj więcej

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook