Blog

Fotografie z przygotowań ślubnych...
27 kwi

Fotografie z przygotowań ślubnych...

Poradnik

Każda chwila jest ważna...

Dobrze, może zacznijmy od tego w jakim celu w ogóle Młode Pary decydują się na skorzystanie z usług fotografa ślubnego?
Po krótkim namyśle dochodzimy do wniosku, że chodzi z pewnością zawsze o to samo, aby złapać wspomnienia, ulotne chwile z tego najpiękniejszego dnia w życiu jakim jest Wasz ślub.
To teraz odpowiedźmy sobie na pytanie czy ślub to tylko przysięga i zabawa weselna czy cała ta magiczna otoczka, o której nie mozemy zapomninać organizując ten piękny dzień?

Pewnie zadajecie sobie pytanie - no dobrze, ale co nam da fotografowanie momentów poprzedzajacych ceremonię przecież to ona jest najważniejsza a nie fryzura, suknia, muszka czy przymierzanie welonu?
Profesjonalnie wykonane fotografie z przygotowań opowiadają Waszą historię stanowiąć niesamowity i pełen emocji wstęp do tego co będzie się działo później...
Pokazują detale, które uwielbiamy fotografować :) czy to sukni ślubnej, bukietu, obrączek, które potem najszybciej ulecą nam z pamięci a przecież przygotowując sie do Waszego wielkiego dnia, każdy taki nawet najmniejszy szczegół, nierzadko przyprawiał Was o zawrót głowy i wyprowadzał z równowagi. 
Tak, my rownież to przechodziliśmy :)
Nerwowe momenty złapane miedzy salonem fryzjerskim a makijażystką, poruszenie wsród najbliższej rodziny, to te fajne chwile nadajace kameralny i wyjątkowy charakter fotografiom z przygotowań.
Staramy sie złapać również wasze emocje towarzyszące temu co za chwilę sie stanie:) 
Druga ważna sprawa - poprzez sesje z przygotowań oswajacie się z fotografem, jego pracą i oczywiście obiektywem - bo przecież nie każdy na co dzień pozuje i ma to we krwi :)
Nasz fotograf to też człowiek :) podpowie, z pewnościa rozluźni atmosferę... Czasami zdarzy się szybka sesja z najbliższą rodziną, świadkami pomagającymi w przygotowaniach czy odświetnie ubranym zwierzakiem ;)- i to jest własnie to, co odróżnia tego typu fotografie- wszystko dzieje się spontanicznie i naturalnie.


Fotografie dokumentujace przebieg przygotowań to również wspaniały poczatek w Waszym ślubnym, pamiątkowym albumie czy fotoksiążce - juz od dłuższego czasu reportaże z przygotowań slubnych, są niezastąpionym wstępem do tego momentu, w ktorym powiecie sobie TAK:)
To ma być Wasza opowieść, opowieść o miłości, emocjach i pieknych chwilach nie tylko podczas przysięgi czy pierwszego tańca, ale całego tego pięknego dnia.
Młode Pary często decydują się na pełny repotaż z dnia ślubu i Wy poszukujac fotografii ślubnej z pewnoscią również nie mozecie o tym zapomnieć...

następny wpis poprzedni wpis


Inne wpisy

love is in the air...
18 lip

love is in the air...

Fotograficznie i filmowo...

czytaj więcej

Bal Dobroczynny dla Szkoły Zakątek...
2 lut

Bal Dobroczynny dla Szkoły Zakątek...

I w tym roku nie mogło nas tam zabraknąć....

czytaj więcej

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook